Kontakty

Centrála API

Telefon: 296 342 444
E-mail: info@agentura-api.org

Datová schránka:ID – nntwcis

Žitná 18
120 00 Praha
Česká republika
Odkaz na mapu

Zelená informační linka
o programech podpory podnikání

pondělí až pátek 9 – 13 hod.
Telefon: +420 800 800 777
E-mail: programy@agentura-api.org

Tisková mluvčí

Petra Menclová

Telefon: +420 296 342 430
E-mail: petra.menclova@czechinvest.org

Sekretariát vedoucího služebního úřadu

Michaela Kotnourová

Telefon: +420 296 342 444
E-mail: michaela.kotnourova@agentura-api.org

Regionální kanceláře API

Jihočeský kraj

Telefon: +420 296 342 944
E-mail: ceskebudejovice@agentura-api.org

Husova 5
370 01 České Budějovice

Odkaz na mapu

Liberecký kraj

Telefon: +420 296 342 970
E-mail: liberec@agentura-api.org

Nám. Dr. E. Beneše 4/12
460 01 Liberec

Odkaz na mapu

Středočeský kraj a Praha

Telefon: +420 296 342 827
E-mail: praha@agentura-api.org

Štěpánská 15
120 00 Praha

Odkaz na mapu

Olomoucký kraj

Telefon: +420 296 342 985
E-mail: olomouc@agentura-api.org

Jeremenkova 40 B/17.patro
772 00 Olomouc

Odkaz na mapu

Zlínský kraj

Telefon: +420 296 342 955
E-mail: zlin@agentura-api.org

Vavrečkova 5262
760 01 Zlín

Odkaz na mapu

Ústecký kraj

Telefon: +420 296 342 989
E-mail: ustinadlabem@agentura-api.org

Mírové náměstí 34
400 01 Ústí nad Labem

Odkaz na mapu

Karlovarský kraj

Telefon: +420 296 342 960
E-mail: karlovyvary@agentura-api.org

Jaltská 906/1
360 01 Karlovy Vary

Odkaz na mapu

Jihomoravský kraj

Telefon: +420 296 342 940, +420 296 342 941
E-mail: brno@agentura-api.org

Spielberk Office Centre – Holandská 3
639 00 Brno

Odkaz na mapu

Pardubický kraj

Telefon: +420 296 342 931
E-mail: pardubice@agentura-api.org

K Vinici 1256
530 02 Pardubice

Odkaz na mapu

Moravskoslezský kraj

Telefon: +420 296 342 978, +420 296 342 979
E-mail: ostrava@agentura-api.org

Na Jízdárně 2824/2
702 00 Ostrava

Odkaz na mapu

Plzeňský kraj

Telefon: +420 296 342 967, +420 296 342 969
E-mail: plzen@agentura-api.org

Americká 8/39
301 00 Plzeň

Odkaz na mapu

Kraj Vysočina

Telefon: +420 296 342 994
E-mail: jihlava@agentura-api.org

Komenského 31
586 01 Jihlava

Odkaz na mapu

Královéhradecký kraj

Telefon: +420 296 342 950
E-mail: hradeckralove@agentura-api.org

Soukenická 54/8
500 03 Hradec Králové

Odkaz na mapu