API zve na veletrh INFOTHERMA 2020

10. 01. 2020 | News

Agentura pro podnikání a inovace se již po třetí zúčastní mezinárodního veletrhu Infotherma 2020, jehož 27. ročník proběhne ve dnech 20. – 23. ledna 2020 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Mezinárodní výstava Infotherma je největším specializovaným veletrhem zaměřeným na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů, nízkouhlíkové technologie. Agentura bude na svém stánku 105 v pavilonu NA1 prezentovat programy OP PIK, ze kterých mohou žadatelé čerpat dotace na splnění těchto cílů. Pracovníci agentury budou po celou dobu trvání výstavy poskytovat zájemcům o dotace informace o jednotlivých programech, stejně jako konzultace ke konkrétním projektům.

Součástí této akce je také doprovodný program. Ten se koná v průběhu celé výstavy již tradičně v Konferenčním sále, kde budou zástupci agentury API účastníky seznamovat s možnostmi podpory projektů vedoucích k efektivnějšímu nakládání s energiemi z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, předně s výzvami z programů Úspory energie, Obnovitelné zdroje energie nebo Nízkouhlíkové technologie.

V rámci veletrhu pořádáme i seminář na téma Efektivní nakládání s energiemi, nízkouhlíkové technologie, obnovitelné zdroje energie a jejich podpora. Seminář proběhne 22. ledna 2020 od 13:00 v Konferenčním centru Černá louka.