CZ EN

Projektový/á manažer/ka v Oddělení programu Aplikace

Agentura pro podnikání a inovace právě hledá vhodné kandidáty na služební pozici

Projektový/á manažer/ka v Oddělení programu Aplikace

Náplň práce:

Požadujeme:

Dále požadujeme:

Nabízíme:

Další zaměstnanecké benefity:

Další informace:

Přihláška musí obsahovat následující dokumenty:

Kompletní informace k výběrovému řízení naleznete na stránkách Agentury API: http://www.agentura-api.org/o-api/uredni-deska/

V případě zájmu zašlete Vaši přihlášku včetně všech potřebných dokumentů poštou nebo e ‑ mailem na níže uvedenou adresu.

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:

Odesláním životopisu souhlasím s dalším zpracováním mých osobních údajů Agenturou pro podnikání a inovace ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění, po dobu trvání účelu výběrového řízení na danou pozici. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a mohu jej kdykoliv písemně odvolat. V takovém případě budou mé osobní údaje skartovány, v případě elektronické formy vymazány, bez možnosti další dispozice s nimi.

Prohlašuji, že mnou dobrovolně poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Souhlasím s dalším zpracováním, uchováním a využitím mých osobních údajů Agenturou v elektronické a/nebo tištěné podobě pouze pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního uchazeče o jiné volné pracovní pozice v této organizaci v případě neúspěchu v tomto výběrovém řízení. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím stranám bez mého souhlasu.

Agentura pro podnikání a inovace prohlašuje, že veškeré Vámi zaslané materiály a osobní údaje v nich obsažené považuje za důvěrné. Agentura pro podnikání a inovace se zavazuje, že s Vašimi osobními údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

Prohlášení uchazeče o vyloučení střetu zájmů:

Zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuji, že si nejsem vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházím, znamenaly střet zájmu.

Kontakt: Mgr. Jitka Rydvalová, Oddělení právní a personální, tel. 601 157 561, nabor@agentura-api.org

 Adresa: Agentura pro podnikání a inovace, Žitná 18, 120 00 Praha 2

ID SM: 30091599

Kód služebního místa: 31002029

Datum vyvěšení: 25. 3. 2020

Datum svěšení: 6. 4. 2020